David Štěpka

David Štěpka

realitní makléř

Jihočeský kraj

Volat

Vím, že pro většinu lidí je prodej nemovitosti jednorázová záležitost, a proto chci svými znalostmi a informacemi být o krok napřed, aby se zákazník cítil v bezpečí a věděl, že je ve správných rukou. Zároveň se nebojím pracovat s moderními postupy a přinášet novou kvalitu služeb, která mě posouvá dál a pomáhá mi zdokonalovat se v této oblasti. Do prodeje dávám maximum energie. Moje definice dokonalé prezentace nemovitosti je jednoduchá: musí být prostě nejlepší! A věřte mi, že pro mě není nic lepšího než kladné ohlasy a spokojenost mého klienta. Nechci pouze nabízet, ale skutečně prodat.

V naší realitní kanceláři se neomezujeme jen na prodej nemovitostí, ale nabízíme i další služby, jako je finanční poradenství, právní služby, stěhování a další. Nejsme jen další realitní kanceláří, jsme tým nadšených profesionálů, kteří dělají svou práci odlišně a jsme na to právem pyšní.

Od dětství jsem byl fascinován nemovitostmi a jejich designem, a tuto vášeň jsem si s sebou nesl i do svého vzdělání a volného času. Zajímalo mě, jak jsou postaveny, jak vypadají a co se skrývá pod jejich fasádami.

A když nemám hlavu plnou práce, nejraději se věnuji sportu a cestování. Rád objevuji nové nemovitosti a udivuji se nad jejich stavařskou genialitou a precizností. Neustále se učím a zdokonaluji své znalosti a zkušenosti. Baví mě pocit úspěšně dokončeného obchodu a neustálého zdokonalování se v tomto oboru.


ŠANDERA reality, partner Justo